دارالترجمه رسمي شماره 564 (10 سابق) شیراز

دفتر ترجمه رسمی شماره 564 شیراز

دارالترجمه رسمي شماره 564 (10 سابق) شیراز در سال 1385 در خيابان برق شيراز تأسيس و فعالیت خود را با مجوز رسمی از اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه آغاز نمود. این مرکز  با ارائه بهترین خدمات و داشتن کادری مجرب درحال خدمت رسانی به هموطنان گرامی می باشد. دفتر ترجمه رسمی شماره 564 خدمات خود رابه صورت حضوری و غیر حضوری به جامعه دانشگاهی، بازرگانی و صنعتی و دیگر اقشار جامعه با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه ارایه می نماید.

اين مرکز ترجمه رسمی، سريع ترين دفتر ترجمه رسمي از نظر سرعت انجام کار است كه توانسته با داشتن كادري حرفه ای در زمينه ترجمه هاي رسمي و تخصصي، دانشگاهي، شركتي و... برترين خدمات را به مشتريان ارائه دهد. ما در كارنامه كاري خود افتخار همراهي با شركت ها و سازمان هاي مختلفي مانند پتروشيمي شیراز، پیمانکاری های متعدد  پارس جنوبي، پترو پارس، شرکت برق منطقه ای فارس، آبفا، شهرداری شیراز، قراردادهای تجاری مربوط به مراکز تجاری- اداری – تفریحی مهمی مانند مجتمع خلیج فارس، مجتمع زیتون، مجتمع ستاره فارس، مرکز خرید پارس، آژانس های خدمات مسافرتی و جهانگردی معتبر شیراز و شهرستان های استان فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و...، شرکتها و ارگان های مستقر در شهرک های صنعتی استان، شرکت ها و ارگان های مستقر در پارک علم و فناوری شیراز و... داشته ايم.

اين وب سايت تلاشي براي تكميل زنجيره ترجمه رسمي در این دارالترجمه در فضاي مجازي است. در اين وب سايت شما مي توانيد به صورت آنلاين سؤالات خود را مطرح و از كامل بودن و قابل ترجمه بودن مدارك خود مطمئن شويد. همچنين آماده ارائه خدمات به عزيزان در استان هاي مختلف نيز هستيم. براي آگاهي از خدمات غيرحضوري با ما در تماس باشيد.

error: این متن غیر قابل کپی میباشد